Wypadek w Zielonej Górze. Ranny motocyklista trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

19 wrzesień 2022
Autor: 
Poważny wypadek z udziałem motocyklisty w Zielonej Górze Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na rondzie. Kierujący jednośladem został poszkodowany. Skrzyżowanie jest zablokowane.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w poniedziałkowy wieczór, 19 września, tuż po godzinie 19:30. Na rondzie Anny Borchers łączącym ulice Batorego, Herberta i Dworcową doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Fiat oraz motocykla.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący jednośladem znajdował się na rondzie. Nagle z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn uderzył w niego kierowca osobówki.

Ranny motocyklista

Na miejsce jako pierwsze dojechały dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy udzielili poszkodowanemu motocykliście kwalifikowanej pierwszej pomocy. Z czasem przekazali go w ręce zespołu pogotowia ratunkowego, który przyjechał do Zielonej Góry z Sulechowa. Mężczyzna po przebadaniu przez medyków trafił do szpitala.

Na skrzyżowanie dojechały także dwa patrole policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Teraz zadaniem funkcjonariuszy jest ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Utrudnienia w ruchu

Rondo Anny Borchers zostało niemalże całkowicie zablokowane. Do dyspozycji kierowców są jedynie prawoskręty.

Przeczytaj też: Trwa budowa ronda na krajowej "27" koło Świdnicy. Są nowe utrudnienia (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u