Tragiczny wypadek koło Skwierzyny. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna

22 wrzesień 2022
Autor: 
Tragiczny wypadek koło Skwierzyny. Jedna osoba nie żyje Fot. Pomoc Drogowa Anhol

Śmiertelny wypadek koło Trzebiszewa (gmina Skwierzyna). Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do międzyrzeckich służb ratowniczych w czwartkowe przedpołudnie, 22 września, po godzinie 9:00. W okolicy miejscowości Trzebiszewo na trasie w stronę Skwierzyny kierujący samochodem osobowym marki Toyota RAV4 z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo.

Siła zderzenia była ogromna. Pojazd został bardzo mocno zniszczony i niemalże owinął się na przydrożnym drzewie.

Jedna osoba nie żyje, druga ciężko ranna

Do zdarzenia wysłano zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrole policji.

- W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. To 34-letni kierowca pojazdu. Ponadto pasażer w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala - relacjonuje mł. asp. Mateusz Maksimczyk, rzecznik policji w Międzyrzeczu.

Na miejscu pracują obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora. Wszystko po to, aby ustalić wszelkie szczegóły i okoliczności tragedii. Droga była zablokowana przez ponad godzinę. Obecnie ruch odbywa się już wahadłowo.

Przeczytaj też: Dostawczak wagi ciężkiej. Nawet pusty przekraczał dopuszczalną masę


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u