Tragiczny wypadek w Gorzowie. Nie żyje motocyklista

23 wrzesień 2022
Autor: 
Tragiczny wypadek w Gorzowie. Nie żyje motocyklista Fot. Stoją! Gorzów/FB

Śmiertelny wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Nie żyje motocyklista. Mężczyzna był reanimowany. Droga jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do gorzowskich służb ratowniczych w piątkowe popołudnie, 23 września, tuż po godzinie 18:00. Na ulicy Kostrzyńskiej (odcinek drogi wojewódzkiej nr 132) doszło do wypadku z udziałem ciężarówki marki Scania oraz motocyklisty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym wykonywał manewr skrętu w lewo. Wówczas motocyklista miał uderzyć w bok pojazdu.

Motocyklista zmarł mimo reanimacji

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej, specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrole policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Ranny motocyklista doznał poważnych obrażeń. Ponadto doszło u niego do nagłego zatrzymania krążenia. Mężczyzna był reanimowany przez medyków, ale niestety jego życia nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Dokładne przyczyny i okoliczności tragedii będzie teraz ustalać policja pod nadzorem prokuratura. Ulica Kostrzyńska w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Jechał pod prąd trasą S3. 24-latek tłumaczył, że nie chciał stać w korku (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u