Kolizja w Zielonej Górze. Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu

26 wrzesień 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek

Wypadek w Zielonej Górze. Nad ranem na skrzyżowaniu przy Areszcie Śledczym zderzyły się dwa samochody osobowe.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do zielonogórskich policjantów w poniedziałkowy poranek, 26 września, około godziny 7:30. Na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej, Dąbrówki i Długiej zderzyły się dwa samochody osobowe. To Citroen oraz Toyota.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Citroena skręcał w lewo z ul. Długiej w ul. Łużycką. Tym samym wymusił on pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym samochodzie marki Toyota, który na koniec uderzył w bok osobówki.

Na miejsce przybył patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Na szczęście wszystkie osoby jadące pojazdami nie odniosły poważniejszych obrażeń i opuściły je o własnych siłach.

Zdarzenia zakwalifikowano jako kolizja drogowa.

Przeczytaj też: Pościg za naćpanym kierowcą pod Zieloną Górą. Zobacz nagrania z kamer policji (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u