BMW wbiło się w tył naczepy ciężarówki na A2. Cudem nikt nie zginął! (ZDJĘCIA)

29 wrzesień 2022
Autor: 
BMW wbiło się w tył naczepy ciężarówki na A2. Cudem nikt nie zginął! Straż Świebodzin

Samochód osobowy uderzył w tył naczepy ciężarówki na lubuskim odcinku autostrady A2. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało. 

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 29 września około godziny 12:30 na 56 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania. Kierujący samochodem osobowym marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego marki Volvo.

Do działań zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Świebodzinie, patrol policji oraz obsługę autostrady. Pojazdem podróżowała jedna osoba. Kierowca osobówki może mówić o dużym szczęściu, ponieważ prawa część osobówki została kompletnie zmiażdżona w wyniku najechania na tył naczepy. 

Na czas działań służb jeden pas ruchu w kierunku Poznania był zablokowany. - Policjanci ukarali kierującego BMW mandatem karnym w wysokości 1500 złotych. - podaje asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie

Czytaj także - Nocny pożar domu pod Międzyrzeczem. W akcji 12 zastępów straży pożarnej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u