Zaginął 15-letni Krystian J. spod Nowej Soli. "Zostawił list, że ucieka"

10 październik 2022
Autor: 
Zaginął 15-letni Krystian J. spod Nowej Soli

Zaginął Krystian J. ze wsi Rejów pod Nową Solą. 15-latek wyszedł z domu w nocy z 9 na 10 października. Nastolatka szuka już policja.

Wszystko wydarzyło się w nocy z niedzieli na poniedziałek, 10 października. 15-letni Krystian J. wyszedł z domu w miejscowości Rejów (gmina Nowe Miasteczko). Od tamtej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi.

- Zostawił list, że ucieka z domu. Nastolatek nie ma przy sobie telefonu - czytamy w komunikacie w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielonogórscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców ...

Widziałeś 15-latka? Poinformuj policję

Rodzina nastolatka powiadomiła o zaginięciu policję. Jak informuje rzecznik policji w Nowej Soli mł. asp. Justyna Sęczkowska, mundurowi od godziny 11:00 prowadzą za nieletnim akcję poszukiwawczą.

Każdy, kto ma informacje o zaginionym lub zauważył chłopaka odpowiadającego rysopisowi, proszony jest o kontakt z nowosolską policją pod numerem 47 79 33 211 lub numerem alarmowym 112. Można także skontaktować się z rodziną: 665 673 512, 663 928 380.

Aktualizacja: Nastolatek został odnaleziony

Przeczytaj też: Zielona Góra: Kierowca był tak pijany, że zabrakło skali w alkomacie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u