Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

08 listopad 2022
Autor: 
Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film! Lubuska Policja

Poważny wypadek na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Kierująca osobówką potrąciła dwie osoby. Moment zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 6 listopada na ulicy Sikorskiego w Zielonej Górze. Kierująca samochodem osobowym marki Fiat potrąciła dwie osoby znajdujące się na przejściu dla pieszych. Na miejsce zadysponowano dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji z wydziału ruchu drogowego.

Potrącenie pieszych Zielona Góra

Kobieta oraz mężczyzna w momencie potrącenie znajdowali się na środku jezdni. Piesi przechodzili przez drogę w prawidłowym miejscu. - Mężczyzna ze złamaną ręką trafił do szpitala - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Kobieta będzie teraz odpowiadała za spowodowanie wypadku, grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności. 

Policja apeluje o rozwagę!

- Pamiętajmy o tym, aby dostosować prędkość do natężenia ruchu na drodze, ale także do warunków atmosferycznych, szczególnie w okresie jesiennym. O szczególną ostrożność prosimy w godzinach porannego i popołudniowego szczytu, w rejonach przejść dla pieszych i skrzyżowań. Zwróćmy uwagę na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i osób kierujących hulajnogami. - apeluje podinsp. Małgorzata Stanisławska.

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego także muszą zachować ostrożność, dlatego przed przejściem na drugą stronę jezdni powinni się upewnić, że mogą to zrobić w bezpieczny sposób.

Czytaj także - Policyjny dron z termowizją pomógł odnaleźć zaginioną kobietę w środku lasu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u