Dwa pojazdy zderzyły się pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu. 

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 31 w rejonie miejscowości Ługi Górzyckie koło Kostrzyna nad Odrą. Potrącona kobieta była reanimowana, trafiała do szpitala.

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. 

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 32 koło Sudołu pod Zieloną Górą. Dwie osoby trafiły do szpitala. 

BMW rozbiło się o głaz i stanęło w płomieniach w Drezdenku koło Strzelec Krajeńskich. Młody kierowca poniósł śmierć na miejscu. 

Tragedia w Świebodzinie. Nie żyje 7-miesięczne niemowlę. Czynności na miejscu prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Dwóch złodziei wpadło na gorącym uczynku podczas kradzieży części samochodowych w Torzymiu. Teraz grozi im 5 lat więzienia.

Policjanci i ratownicy medyczni zostali zaatakowani przez grupę osób w Międzyrzeczu. Doszło do brutalnych ataków fizycznych i słownych. 

Strona 1 z 292

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u