Zaginął 31-letni Marcin Jastrzębski z Gorzowa. Trwają poszukiwania!

13 listopad 2022
Autor: 
Zaginął 31-letni Marcin Jastrzębski z Gorzowa. Trwają poszukiwania! Policja Gorzów Wlkp.

Trwają poszukiwania 31-letniego Marcina Jastrzębskiego z Gorzowa. Mężczyzna od kilku dni nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną!

W czwartek, 10 listopada około godziny 19:30 Marcin Jastrzębski wyszedł z domu na Osiedlu Europejskim w Gorzowie. Mężczyzna spotkał się ze swoimi znajomymi w barze Ósemka przy ulicy Mostowej 4. Impreza zakończyła się w piątek, 11 listopada około godziny 5 rano, wówczas 31-latek wyszedł z baru i udał się na ulicę Sikorskiego. Pan Marcin spędził dłuższą chwilę w pobliżu budki z pieczarkami, a następnie udał się w stronę centrum miasta i skręcił w ulicę Garbary. Tam ślad się urywa.

Poszukiwania Gorzów Wielkopolski

Mężczyzna skontaktował się z rodziną ostatni raz około godziny 5:35 w piątek 11 listopada. Od tamtej pory telefon jest wyłączony. Zaniepokojona rodzina poinformowała o fakcie gorzowską policję, która rozpoczęła poszukiwania mężczyzny. Bliscy zaginionego również prowadzą poszukiwania na własną rękę. 

Rysopis Marcina Jastrzębskiego

W dniu zaginięcia miał na sobie szarą bluzę z zielonym napisem EA7, granatową kurtkę z kapturem, ciemne granatowe spodnie, buty sportowe EA7. Marcin Jastrzębski ma 31-lat, około 185 cm wzrostu oraz szczupłą sylwetkę. 

Ktokolwiek ma informację o zaginionym proszony jest o kontakt z policjantami - apeluje kom. Grzegorz Jaroszewicz, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorzowie Wlkp. 

Czytaj także - Tony śmieci w lesie pod Zieloną Górą. Odpady są też zakopane pod ziemią (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u