Poszukiwania pod Zieloną Górą. Zaginął starszy mężczyzna! (ZDJĘCIA)

13 listopad 2022
Autor: 
Poszukiwania pod Zieloną Górą. Zaginął starszy mężczyzna! Redakcja

Trwają poszukiwania starszego mężczyzny w rejonie miejscowości Grabowiec pod Zieloną Górą. W działaniach biorą udział policjanci oraz strażacy.

W niedzielę, 13 listopada, około godziny 18:30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące zaginięcia starszego mężczyzny w rejonie miejscowości Lipno pod Zieloną Górą. Na miejsce w pierwszej kolejności zadysponowano kilka patroli policji.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ostatni raz widziany był w godzinach porannych i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poszukiwania pod Zieloną Górą

Rower poszukiwanego mężczyzny został odnaleziony na trasie Grabowiec-Lipno, jednoślad był oparty o drzewo. Tam obecnie prowadzone są działania poszukiwawcze, w które zaangażowane są liczne patrole z różnych wydziałów policji, strażacy z OSP Koźla oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Jarogniewice. W akcji pomagają także psy tropiące oraz dron z kamerą termowizyjną. Na uznanie zasługuje również postawa mieszkańców z okolicznych wiosek, którzy aktywnie włączyli się w poszukiwania.

Równocześnie patrole policji sprawdzają okoliczne wioski oraz inne miejsca, w których może przebywać zaginiony mężczyzna. W tego typu działaniach liczy się każda minuta. Temperatura dzisiejszej nocy może spaść do zaledwie 4 stopni Celsjusza.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony w Drzonowie. Służby zakończyły działania.

Czytaj także - Co się dzieje w Twoim regionie? Otrzymaj bezpłatne powiadomienie na messengerze!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u