Co się dzieje w Twoim regionie? Otrzymaj bezpłatne powiadomienie na messengerze!

13 listopad 2022
Autor: 
Co się dzieje w Twoim regionie? Otrzymaj bezpłatne powiadomienie na messengerze! Redakcja

Bezpłatny system powiadomień dla Lubuszan. Błyskawicznie dowiedz się jak wygląda sytuacja na drogach w Twoim regionie!

System powiadomień dotyczący zdarzeń drogowych oraz ostrzeżeń atmosferycznych działa od początku lutego 2022 roku. Do tej pory wysłaliśmy łącznie ponad 140 ostrzeżeń, które dotarły bezpośrednio na telefony zapisanych w systemie osób. System przeszedł sprawdzian podczas niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych - wówczas wysyłaliśmy ostrzeżenia do Lubuszan. Sporo ostrzeżeń dotyczyło zdarzeń drogowych i utrudnień na lubuskich trasach - tutaj kierowcy dostali informacje o zdarzeniach i zalecanych objazdach.

System powiadomień - Jak się zapisać?

Zapisanie się oraz korzystanie z systemu jest w pełni darmowe, nie wymaga również pobierania dodatkowych aplikacji - wystarczy konto na portalu społecznościowym Facebook oraz aplikacja Messenger na telefon! 

KLIKNIJ TUTAJ - to najszybsza metoda zapisu, jeśli jesteś zalogowany do portalu Facebook i korzystasz z Messengera. Po kliknięciu linku wyświetli Ci się okno czatu z przyciskiem "rozpocznij" na dole - kliknij przycisk i postępuj zgodnie z przychodzącymi wiadomościami!

Brak spamu, przejrzyste informacje

Zgodnie z założeniem podzieliliśmy powiadomienia na pięć grup (lubuskie północ, lubuskie południe, ostrzeżenia atmosferyczne, m. Zielona Góra oraz najnowsze informacje), aby uniknąć spamu. Użytkownicy otrzymują powiadomienia o sytuacjach na drogach dotyczące wypadków i utrudnień, a także ostrzeżenia dotyczące niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych tj. burz, silnych wiatrów itp. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u