Zabójstwo w Sulechowie. Mężczyzna zabił swoją partnerkę i sam wezwał służby!

16 listopad 2022
Autor: 
Zabójstwo w Sulechowie. Mężczyzna zabił swoją partnerkę i sam wezwał służby! Redakcja/Archiwum

Tragiczne informacje z Sulechowa. Mężczyzna zabił swoją partnerkę i sam wezwał służby

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 15 listopada około godziny 17 na opuszczonych terenach między ulicami Kamienną a Wolności w Sulechowie. Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu z niewyjaśnionych przyczyn zaatakował swoją partnerkę zadając jej ciosy w głowę. Po ataku sam zadzwonił na numer alarmowy i powiedział, że prawdopodobnie dokonał zabójstwa.

Zabójstwo Sulechów

Pod wskazany przez zgłaszającego adres w trybie pilnym udał się patrol policji. Mężczyzna zaprowadził funkcjonariuszy do poszkodowanej kobiety. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe. - Kobieta miała obrażenia głowy. Lekarz stwierdził zgon - podaje Prokurator Ewa Antonowicz, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. 

Na miejscu zabójstwa przez kilka godzin pracowali funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej policji pod nadzorem prokuratora. Wykonana została dokumentacja miejsca zdarzenia, zabezpieczone też wszystkie ślady. 

Policjanci zatrzymali łącznie trzy osoby. To mężczyzna, który zaatakował kobietę i sam wezwał służby, a także kobietę oraz mężczyznę. Prowadzone w tej sprawie śledztwo da odpowiedź, jaki udział w zabójstwie miały wszystkie zatrzymane osoby. 

Czytaj także - Pijany kierowca zatrzymany pod Zieloną Górą. Miał ponad 1,5 promila alkoholu (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u