Rozpoznajesz tę kobietę? Szuka jej policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

17 listopad 2022
Autor: 
Rozpoznajesz tę kobietę? Szuka jej policja w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Policja w Zielonej Górze szuka kobiety, która przywłaszczyła telefon komórkowy. Mundurowi proszą mieszkańców o pomoc w jej identyfikacji.

Wszystko wydarzyło się 15 września tego roku w markecie Biedronka przy ulicy Fabrycznej w Zielonej Górze. Kobieta widoczna na zdjęciach poniżej przywłaszczyła telefon komórkowy Realme 8 pozostawiony przy kasie samoobsługowej przez jedną z klientek sklepu.

Policja publikuje wizerunek kobiety

Sprawą zajmują się funkcjonariusze z Komisariatu II Policji, ale niestety do tej pory nie udało im się namierzyć podejrzanej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielona Góra - miasto bachusików

- Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku kobiety podejrzewanej o przywłaszczenie - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Osoby, które rozpoznają kobietę widoczną na zdjęciach, proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji II w Zielonej Górze przy ul. Szarych Szeregów 8, telefoniczny pod numerami telefonów 47 795 12 83 lub 47 795 12 11 bądź pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualizacja: - Ustaliliśmy dane kobiety i odzyskaliśmy telefon. Podejrzana usłyszała już zarzut - informuje rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Wypadek na krajowej "27" pod Zieloną Górą. Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u