Kolizja w Zielonej Górze. Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu (ZDJĘCIA)

20 listopad 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu Fot. Czytelnik

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Sikorskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do zielonogórskich służb w sobotni wieczór, 19 listopada, tuż po godzinie 23:00. Na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Sienkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. To Ford oraz Toyota.

Nikt nie został poważnie ranny

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Wezwano również zespół pogotowia ratunkowego.

Wszystkie osoby jadące osobówkami opuściły je o własnych siłach. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez medyków, ale na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń i obyło się bez transportowania ich do szpitala. Straty są jedynie materialne.

Szczegóły oraz okoliczności zdarzenia ustala teraz policja. Skrzyżowanie zostało częściowo zablokowane, ale utrudnienia w ruchu z uwagi na porę nie są mocno odczuwalne dla kierowców.

Przeczytaj też: Zaginął Łukasz Kuciewicz ze Świebodzina. Trwa akcja poszukiwawcza


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u