Pożar w Międzyrzeczu. Dwie osoby trafiły do szpitala, są poparzone

20 listopad 2022
Autor: 
Pożar w Międzyrzeczu. Dwie osoby trafiły do szpitala, są poparzone Redakcja/archiwum

Pożar w Międzyrzeczu. Ogniem objęta była kotłownia domu jednorodzinnego. Dwie osoby z poparzeniami zostały przetransportowane do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w niedzielne przedpołudnie, 20 listopada, około godziny 9:30. Do dyżurnego straży pożarnej w Międzyrzeczu wpłynęło zgłoszenie o pożarze kotłowni w budynku mieszkalnym przy ulicy Kossaka.

Do akcji wyruszyły trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej, jednostka OSP Międzyrzecz-Obrzyce oraz zastęp z Wojskowej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu. Strażacy, którzy jako pierwsi dojechali na miejsce, od razu rozwinęli linię gaśniczą i wyposażeni w aparaty powietrzne udali się do środka budynku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chciał być romantyczny, ale nie pykło. Teraz ma spore problemy.

Dwie osoby ranne, są poparzone

W domu jednorodzinnym przebywały dwie osoby, które zostały ewakuowane. To mężczyzna oraz kobieta - obydwoje doznali poparzeń. Po opatrzeniu przez medyków zostali oni przetransportowani do szpitala.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest obecnie znana. Ze wstępnych informacji wynika jednak, że do zdarzenia miało dość podczas rozpalania pieca.

Na miejscu zjawił się patrol policji. Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia będzie ustalał już biegły z zakresu pożarnictwa.

Przeczytaj też: Tragiczny pożar pod Gorzowem. Płonął dom. Nie żyje kobieta


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u