Zielona Góra: Awaria lodówek w Biedronce. "Towar przeznaczony do utylizacji"

21 listopad 2022
Autor: 
Zielona Góra: Awaria lodówek w Biedronce. "Towar przeznaczony do utylizacji" Fot. MW

Awaria lodówek w jednym ze sklepów sieci Biedronka w Zielonej Górze. Towar został przeznaczony do utylizacji!

W poniedziałek, 21 listopada klienci sklepu Biedronka przy ulicy Osiedle Pomorskie w Zielonej Górze doznali szoku widząc kartki z napisem "towar przeznaczony do utylizacji" na drzwiach od lodówek. W sieci natychmiast rozgorzała dyskusja nad zasadnością utylizacji asortymentu. - Nie można sprzedać po niższej cenie? Jak to wygląda? - dopytuje Pan Krystian.

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl awaria części witryn chłodniczych nastąpiła już w niedzielę, 20 listopada. Wówczas temperatura wewnątrz maszyn osiągnęła około 18 stopni Celsjusza i utrzymała się aż do otwarcia sklepu w poniedziałek. W lodówkach znajdowało się m.in. masło, śmietany, mleko, wędliny, jogurty czy dania gotowe. 

Wszystkie produkty, które znajdują się w witrynach chłodniczych wymagają odpowiedniej temperatury przechowywania w granicach około 4 stopni Celsjusza, wyższa temperatura może sprzyjać rozwojowi bakterii. Utylizacją zepsutych produktów zajmie się wyspecjalizowana firma. 

W sklepie przy ul. Os. Pomorskie 5 w Zielonej Górze doszło dzisiaj w nocy do awarii chłodni, która została pozbawiona zasilana elektrycznego. Zgodnie z obowiązującymi procedurami produkty, które w chwili awarii znajdowały się w chłodni nie będą sprzedawane i trafią do utylizacji. Obecnie trwają przygotowania do naprawy chłodni, która nastąpi niezwłocznie. - podaje Róża Kosek, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka.

Czytaj także - W Zielonej Górze nie zabraknie prądu w trakcie wichur? Podpisano specjalny list (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u