Kolizja na S3 koło Nowej Soli. Zderzenie ciężarówki z osobówką. Droga do Polkowic zablokowana

21 listopad 2022
Autor: 
Kolizja na S3 koło Nowej Soli. Zderzenie ciężarówki z osobówką Redakcja/archiwum

Kolizja na S3 na odcinku Nowa Sól - Nowe Miasteczko. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Droga w kierunku Polkowic jest zablokowana.

Do wypadku na lubuskim odcinku trasy S3 doszło w poniedziałkowe popołudnie, 21 listopada, około godziny 14:40. Na 219-kilometrze ekspresówki (wysokość MOP Lisiny) między węzłami Nowa Sól Zachód a Nowa Sól Południe zderzyły się dwa pojazdy. To ciężarówka oraz samochód osobowy.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej w Nowej Soli oraz zastęp ochotników z OSP Nowe Miasteczko. Wezwano także zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji.

- Pojazdami podróżowali tylko kierowcy. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń - informuje mł. kpt. Sebastian Olczyk, rzecznik nowosolskich strażaków.

Utrudnienia na S3

Jak przekazuje mł. kpt. Olczyk, droga całkowicie została zablokowana. Mowa tu o jezdni w kierunku Polkowic, na której stworzył się już korek. Służby robią wszystko, aby otworzyć choć jeden pas ekspresówki, ale póki co kierowcy mogą skorzystać z objazdu przez Kożuchów i Lasocin lub Nową Sól. Jak informuje GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać do godziny 18:00.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będzie teraz ustalać policja.

Aktualizacja: Ruch odbywa się już jednym pasem.

Przeczytaj też: Kolizja na wojewódzkiej "283" koło Kożuchowa. Bus wylądował na boku


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u