Śmiertelny wypadek pod Gubinem. Policja szuka świadka tragedii

21 listopad 2022
Autor: 
Śmiertelny wypadek pod Gubinem. Policja szuka świadka tragedii Redakcja/archiwum

Policja w Gubinie szuka świadka tragicznego wypadku koło Gubina. Bus zderzył się z motorowerzystą. Kierowca jednośladu zginął na miejscu.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce 1 października 2022 roku na drodze wojewódzkiej nr 138 na odcinku Wałowice - Jaromirowice pod Gubinem. Chwilę po godzinie 12:00 bus marki Volkswagen zderzył się z motorowerzystą. W wyniku odniesionych obrażeń 72-letni mężczyzna kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.

Policja szuka świadka tragedii

Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że kierujący busem marki Volkswagen jadąc w kierunku Jaromirowic podjął manewr wyprzedzania innego pojazdu. Pod koniec wyprzedzania, będąc na właściwym pasie, najechał na tył jadącego w tym samym kierunku motorowerzysty.

Sprawa cały czas nie jest jednak wyjaśniona do końca. Teraz zajmuje się nią Komisariat Policji w Gubinie, a dokładniej referat kryminalny. Funkcjonariusze szukają jednego ze świadków zdarzenia.

- Poszukujemy świadka, który poruszał się samochodem osobowym nieustalonej marki, według opisu innych świadków typu VAN. Mężczyzna zatrzymał się na miejscu i z telefonu komórkowego kobiety, innego świadka zdarzenia, telefonicznie powiadomił o wypadku drogowym ze skutkiem śmiertelnym Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim - relacjonuje kom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Mężczyzna zgłaszający wypadek proszony jest o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 79 45 427, 47 79 45 430 lub 519 534 204.

Przeczytaj też: Cigacice: Jechał 95 km/h i nadział się na policjantów z "suszarką". Dostał podwójny mandat


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u