Pożar w bloku w Gorzowie. Jedna osoba trafiła do szpitala, podtruła się dymem (ZDJĘCIA)

22 listopad 2022
Autor: 
Pożar w bloku w Gorzowie. Jedna osoba trafiła do szpitala Fot. OSP Kłodawa

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Ogień pojawił się w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Dolinki. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Zgłoszenie o wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim we wtorkowe popołudnie, 22 listopada, tuż po godzinie 10:20. W bloku przy ulicy Widok doszło do pożaru piwnicy.

Do akcji wyruszyły trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz ochotnicy z OSP Kłodawa. Wezwano również patrol policji oraz pogotowie energetyczne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Jedna osoba poszkodowana

Sytuacja pożarowa została szybko opanowana. Ogniem objęte były przedmioty składowane w jednym z pomieszczeń piwnicznych. Wszystkie rzeczy zostały wyniesione przez na zewnątrz, a następnie dokładnie przelane. Na zakończenie działań strażacy oddymili jeszcze piwnicę, jak i klatkę schodową.

W wyniku pożaru poszkodowana została jedna osoba. To starszy mężczyzna, który podtruł się dymem. Pierwszej pomocy udzielili mu strażacy, a w międzyczasie pod blok na osiedle Dolniki wezwano zespół pogotowia ratunkowego. Medycy po przebadaniu poszkodowanego przetransportowali go do szpitala.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana.

Przeczytaj też: Szczęśliwy finał poszukiwań koło Zielonej Góry. 88-latka odnaleźli strażacy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u