Zielona Góra: Potrąciła pieszą i odjechała po chwili rozmowy. Policja szuka świadków

22 listopad 2022
Autor: 
Potrąciła pieszą i odjechała po chwili rozmowy. Policja szuka świadków Redakcja/archiwum

Policja w Zielonej Górze szuka świadków wypadku. Kierująca osobówką potrąciła pieszą na ulicy Sulechowskiej. Po chwili rozmowy kobiety rozstały się.

Do zdarzenia doszło 27 września 2022 roku na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. W godzinach 16:40 - 17:00 na przejściu dla pieszych w rejonie Centrum Rekreacyjno-Sportowego kierująca samochodem osobowym potrąciła pieszą, która znajdowała się na pasach.

- Sprawczyni potrącenia zatrzymała się i rozmawiała chwilę z pokrzywdzoną, a następnie po otrzymaniu zapewnienia, że nic się nie stało odjechała - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Piesza doznała groźnego urazu

Kobiety rozstały się w zgodzie, lecz poszkodowana postanowiła jednak zgłosić się do szpitala. Wówczas lekarze zdiagnozowali złamanie kości lewej stopy. Takie obrażenia ciała kwalifikują z kolei zdarzenie jako wypadek drogowy.

Teraz sprawę prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Funkcjonariusze ustalają wszystkie szczegóły i okoliczności potrącenia, ale do tego przydatne są między innymi zeznania świadków. Sytuację utrudnia fakt, że sprawczyni poruszała się nieustalonym jeszcze samochodem osobowym.

- Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami 47 79 52 172 albo 47 79 52 150, osobisty w Komendzie Miejskiej Policji lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Barska.

Przeczytaj też: Nowy samochód gaśniczy dla strażaków z Nowej Soli. Kosztował ponad 1,1 miliona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u