Wypadek koło Sławy. Dwoje dzieci zostało poszkodowanych. Wezwano śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

23 listopad 2022
Autor: 
Wypadek koło Sławy. Dwoje dzieci zostało poszkodowanych Fot. OSP Sława

Wypadek koło Sławy. W miejscowości Droniki osobówka uderzyła w słup i ogrodzenie. Dwoje dzieci zostało poszkodowanych. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w środowe popołudnie, 23 listopada, około godziny 13:00. W miejscowości Droniki (gmina Sława) doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego.

25-letnia kierująca pojazdem marki Audi jadąc przez wieś z nieznanych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechała z trasy i uderzyła czołowo w żelbetowy słup energetyczny. Na koniec osobówka wjechała jeszcze w ogrodzenie jednej z posesji.

Dwoje dzieci poszkodowanych

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej ze Wschowy oraz zastęp ochotników z OSP Sława. Przybyły również karetki pogotowia ze Wschowy oraz Wolsztyna, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry oraz patrol policji.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. To dzieci w wieku 2 i 5 lat, które po opatrzeniu przez medyków zostały przetransportowane do szpitala w Zielonej Górze. Na szczęście wiadomo, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia ustala już policja.

Przeczytaj też: Nowy samochód gaśniczy dla strażaków z Nowej Soli. Kosztował ponad 1,1 miliona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u