Pijany zielonogórzanin w BMW uciekał policji. Szaleńczy pościg zakończył się w lesie!

29 listopad 2022
Autor: 
Pijany zielonogórzanin w BMW uciekał policji. Szaleńczy pościg zakończył się w lesie! Lubuska Policja

Szaleńczy pościg za 46-letnim zielonogórzaninem w powiecie słubickim. Mężczyzna uciekał BMW, pościg zakończył się w lesie na jednym z drzew!

Wszystko wydarzyło się w sobotę wieczorem, 26 listopada w Cybince. Policjanci mieli punkt kontrolny na Drodze Krajowej numer 29, gdzie prowadzili kontrole prędkości nadjeżdżających pojazdów. W trakcie czynności zauważyli osobowe BMW, które poruszało się z nadmierną prędkością. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierowcę samochodu do kontroli. Niestety mężczyzna nie zareagował na polecenia i niemalże potrącił policjanta. Mundurowi ruszyli w pościg.

Pościg za BMW

Uciekający kierowca BMW przemieszczał się z bardzo dużą prędkością. Nagle z głównej drogi skręcił do lasu, gdzie próbował zgubić policjantów. Po kilkuset metrach osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Kierowca wysiadł z auta i zaczął uciekać pieszo, jednak po chwili był już w rękach policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że uciekający 46-latek miał w organizmie prawie promil alkoholu. Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki. 

- Na szczęście w trakcie pościgu nie doszło do żadnej tragedii. Mieszkaniec Zielonej Góry odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz za posiadanie środków odurzających - dodaje asp. Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Czytaj także - Trwa remont kolizyjnego skrzyżowania w Zielonej Górze. Jak wygląda postęp prac?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u