Porzucony Jaguar w Zielonej Górze. Auto jest uszkodzone, ktoś zabrał też koła!

30 listopad 2022
Autor: 
Porzucony Jaguar w Zielonej Górze. Auto jest uszkodzone, ktoś zabrał też koła! Redakcja

Porzucony Jaguar na ulicy Dekoracyjnej w Zielonej Górze. Samochód jest najprawdopodobniej otwarty i ma widoczne ślady uszkodzeń. Dodatkowo ktoś zabrał też koła!

W Zielonej Górze przy ulicy Dekoracyjnej na drewnianych klockach stoi porzucony samochód osobowy marki Jaguar, z którego ktoś zdążył już zdemontować koła. Pojazd nosi ślady licznych uszkodzeń, rozbity jest m.in. tylny zderzak i lampy. Widać sporo zarysowań i przetarć na lakierze. W środku luksusowego pojazdu znajdują się dokumenty w tym wezwanie do stawienia się na policję z lipca 2022 roku.

Porzucone auto Zielona Góra

Samochód ma zamontowane zielonogórskie tablice rejestracyjne, jednak różnią się one od naklejki na przedniej szybie. - Właściciel został ustalony przez policjantów i zobowiązany do usunięcia pojazdu - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Co się dzieje z porzuconymi autami?

Zgodnie z art. 50a ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 roku Prawo o ruchu drogowym pojazd może zostać usunięty z drogi przez straż miejską lub policję na koszt właściciela, jeśli jego stan wskazuje na to, że nie jest używany. Następnie, jeśli pojazd nie zostanie odebrany przez właściciela w ciągu 6 miesięcy, wówczas przechodzi na własność gminy. 

Czytaj także - Zielona Góra chce kupić 40 defibrylatorów AED. To w ramach Budżetu Obywatelskiego


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u