Wybuch gazu w mieszkaniu pod Skwierzyną. Jedna osoba została poparzona!

30 listopad 2022
Autor: 
Wybuch gazu w mieszkaniu pod Skwierzyną. Jedna osoba została poparzona! OSP Przytoczna

Wybuch gazu w jednym mieszkaniu budynku wielorodzinnego w Nowej Niedrzwicy pod Skwierzyną. Jedna osoba została ranna!

W środę, 30 listopada około godziny 11 dyżurny operacyjny stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej straży Pożarnej w Międzyrzeczu otrzymał zgłoszenie dotyczące wybuchu gazu w jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Nowa Niedrzwica pod Skwierzyną. Na miejsce zadysponowano łącznie 8 zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Wybuch gazu

Wybuch nagromadzonego gazu nastąpił w pomieszczeniu kuchennym. Strażacy wynieśli z budynku płonącą butlę z gazem, którą następnie schładzali. W wyniku eksplozji poszkodowana została jedna osoba, która doznała poparzeń drugiego stopnia i trafiła do szpitala. 

Pomieszczenie, w którym doszło do wybuchu, a następnie pożaru nie nadaje się do dalszego użytkowania. Przyczyny zdarzenia nie są obecnie znane, ustali to biegły z zakresu pożarnictwa.

Czynności na miejscu prowadził także inspektor nadzoru budowlanego, który wyłączył z użytku mieszkanie, w którym doszło do wybuchu. 

Czytaj także - Porzucony Jaguar w Zielonej Górze. Auto jest uszkodzone, ktoś zabrał też koła!

Fot. OSP Przytoczna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u