Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Gorzowie. Ranna trafiła do szpitala!

05 grudzień 2022
Autor: 
Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Gorzowie. Ranna trafiła do szpitala! Fot. Kinga

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Gorzowie Wielkopolskim. Poszkodowana piesza trafiła do szpitala.

W poniedziałek, 5 grudnia około godziny 17 na rondzie Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wielkopolskim doszło do potrącenia kobiety przez kierującą samochodem osobowym marki Toyota. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Potrącenie kobiety

Do potrącenia kobiety doszło na przejściu dla pieszych w rejonie zjazdu z ronda. Poszkodowana piesza trafiła pod opiekę ratowników medycznych, a następnie została przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. 

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą gorzowscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Obecnie nie wiadomo, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy wypadek. Wszystko zależy od wyników badań potrąconej kobiety. 

Czytaj także - Zielona Góra: Fałszywy policjant wyłudził od seniorki 13 tysięcy. Oszust został zatrzymany


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u