Zaginął Krzysztof H. spod Międzyrzecza. Trwa akcja poszukiwawcza

07 grudzień 2022
Autor: 
Zaginął Krzysztof spod Międzyrzecza Fot. KPP Międzyrzecz

Zaginął Krzysztof H. 56-latka szuka już straż pożarna i policja. Mężczyzna był widziany, gdy wychodził z domu i od tej pory ślad się po nim urwał.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 6 grudnia. Około godziny 12:00 Krzysztof H. wyszedł z domu w miejscowości Bobowicko położonej w pobliżu Międzyrzecza. Od tamtej pory nie wrócił on do miejsca zamieszkania.

Mężczyzna nie podał informacji, dokąd się udaje. - Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną - informuje mł. asp. Mateusz Maksimczyk, rzecznik policji w Międzyrzeczu.

Widziałeś 56-latka? Poinformuj policję

W działania poszukiwawcze zaangażowali się już funkcjonariusze z międzyrzeckiej policji. Do akcji wyjechała również Państwowa Straż Pożarna, jak i okoliczne jednostki OSP. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Krzysztofa H., proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 792 12 11, 47 792 12 12 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112 - apeluje mł. asp. Maksimczyk.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarne spodnie dresowe, beżowo-czarną koszule flanelową i ciemno-granatową kurtkę. Ponadto miał na sobie ciemne buty robocze.

Aktualizacja: Koniec poszukiwań. Zaginiony mężczyzna niestety nie żyje.

Przeczytaj też: Atak nożem w szkole w Szprotawie. Ranny uczeń. "Sprawa dotyczy osób nieletnich"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u