Osobówka uderzyła w tył zepsutego autobusu pod Krosnem Odrzańskim! (ZDJĘCIA)

07 grudzień 2022
Autor: 
Osobówka uderzyła w tył zepsutego autobusu pod Krosnem Odrzańskim! Redakcja/Archiwum

Groźne zdarzenie na Drodze Wojewódzkiej numer 276 pod Krosnem Odrzańskim. Osobówka uderzyła w tył zepsutego autobusu. Ranna jedna osoba!

W środę, 7 grudnia około godziny 16:30 na Drodze Wojewódzkiej numer 276 pod Krosnem Odrzańskim doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z autobusem. Na miejsce zadysponowano łącznie 5 zastępów straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Wypadek Krosno Odrzańskie

W ciągu dnia doszło do awarii autobusu, w wyniku której nie mógł kontynuować jazdy. Pojazd zajmował część pasa ruchu i najprawdopodobniej nie miał uruchomionego oświetlenia. Na jezdni miał być ustawiony wyłącznie trójkąt ostrzegawczy. 

Po zmroku widoczność znacząco spadła, przez co kierująca samochodem osobowym marki Audi nie zauważyła unieruchomionego autobusu i uderzyła w jego tył. Kobieta została poszkodowana i trafiała do szpitala, gdzie przechodzi obecnie szczegółowe badania.

Początkowo ruch na Drodze Wojewódzkiej numer 276 na wysokości miejscowości Gostchorze pod Krosnem Odrzańskim był zablokowany. Obecnie służby wprowadziły ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 20. 

Czytaj także - Zaginął Krzysztof Handszuh spod Międzyrzecza. Trwa akcja poszukiwawcza


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u