Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Daniel osierocił córki i zostawił żonę. Trwa zbiórka pieniędzy

15 grudzień 2022
Autor: 
Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Daniel osierocił córki i zostawił żonę Redakcja, zrzutka.pl

Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku w Zielonej Górze. Jednym z nich był Daniel, który osierocił dwie córki. Teraz ludzie chcą pomóc jego rodzinie stanąć na nogi.

To była wtorkowa noc, 12 grudnia. Kierowca rozpędzonego samochodu osobowego marki BMW jechał od strony Wilkanowa w kierunku centrum miasta. Na łuku trasy około godziny 3:30 wypadł z drogi. Pojazd z impetem uderzył w drzewo i rozpadł się na pół. Tył osobówki został na jezdni, z kolei przód znalazł się w rowie, gdzie leżał na dachu.

Samochodem jechały dwie osoby. Jedna w chwili przyjazdu służb znajdowała się poza pojazdem, natomiast druga była w nim uwięziona. Ratownicy od razu przystąpili do reanimacji jednej z nich, a do drugiej strażacy musieli najpierw wykonać dostęp przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Niestety życia żadnej z nich nie udało się uratować. Zginął 31-letni kierowca oraz 25-letni pasażer. Obaj mieszkali na przedmieściach miasta.

Ruszyła zbiórka pieniędzy

Tego feralnego dnia na miejscu pasażera siedział Daniel, który zostawił młodą żonę i osierocił dwie małe córeczki. Ich życie w jednej chwili wywróciło się do góry nogami. Znajomi, przyjaciele i ludzie dobrej woli zorganizowali zbiórkę na rzecz rodziny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

- W tę noc runęło ich całe życie, pozbawiając je ukochanej osoby, zapewniającej miłość, bezpieczeństwo i byt. Daniel był uczciwym, pełnym energii, radosnym i młodym człowiekiem. Zbyt młodym, by odchodzić. Marzył o szczęśliwym domu i rodzinie - podkreślają jego najbliżsi.

W internecie zorganizowano zbiórkę dla rodziny zmarłego 25-letniego Daniela. Wszystko po to, aby choć trochę pomóc im w tym tragicznym czasie i sprawić, aby chociaż materialnie na jakiś czas ich życie było spokojne.

- Kochani zbliżają się Święta, otwórzmy swoje serca i pomóżmy Ewie oraz dziewczynkom. Wierzymy, że w ten niezwykły czas otworzymy się na krzywdę i podarujemy tym trzem aniołkom iskierkę nadziei, wsparcia i wiary na lepsze jutro. Każdą złotówką przyczynicie się do odbudowania ich życia. Pokażmy, że nie zostały same! - czytamy w opisie zbiórki.

Pomóc może każdy. Wystarczy wejść na zbiórkę utworzoną na stronie zrzutka.pl: KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj też: Zatrucie czadem w Świebodzinie. Trzy dziewczynki trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u