Problem z wiaduktem w Zielonej Górze? Służby tymczasowo wstrzymały ruch!

17 grudzień 2022
Autor: 
Problem z wiaduktem w Zielonej Górze? Służby tymczasowo wstrzymały ruch! Redakcja/zdjęcie czytelnika

Zaniepokojeni kierowcy poinformowali służby o pęknięciach na uczęszczanej nitce wiaduktu Zjednoczenia w Zielonej Górze. Sprawę badali strażacy.

W sobotę, 17 grudnia do służb w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie od zaniepokojonych kierowców, którzy mieli zauważyć pęknięcia na czynnej nitce wiaduktu przy ulicy Zjednoczenia. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy chwilo zablokowali ruch na wiadukcie.

Po rozpoznaniu okazało się, że nie ma żadnego zagrożenia. Wskazanymi przez zgłaszającego pęknięciami są umieszczone w konstrukcji dylatacje, czyli specjalne szczeliny pomiędzy przylegającymi do siebie elementami konstrukcji. Ruch został odblokowany i odbywa się płynnie. 

Czytaj także - Pożar budynku w Sulechowie. Z ogniem walczy 9 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u