Tragiczny pożar auta koło Krzeszyc. Strażacy ujawnili zwęglone zwłoki

19 grudzień 2022
Autor: 
Tragiczny pożar auta koło Krzeszyc. Strażacy ujawnili zwęglone zwłoki Redakcja/archiwum

Tragiczny pożar w rejonie miejscowości Krzeszyce w powiecie sulęcińskim. Spłonął samochód osobowy. W środku znajdowały się zwęglone zwłoki.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Sulęcinie w poniedziałek, 19 grudnia, tuż po godzinie 17:10. W rejonie drogi wojewódzkiej nr 134 (Krzeszyce - Ośno Lubuskie) na bocznej, szutrowej trasie płonął samochód osobowy marki Volkswagen.

Do zdarzenia wyjechały trzy zastępy gaśnicze z jednostek OSP Krzeszyce i OSP Ośno Lubuskie. Wysłano także samochód gaśniczy sulęcińskiej Państwowej Straży Pożarnej. Jeszcze w trakcie dojazdu do strażaków wpłynęła informacja, że w pojeździe może znajdować się człowiek.

Jedna osoba zginęła

W chwili dojazdu pierwszego zastępu straży pożarnej na miejsce wskazane przez osobę zgłaszającą osobówka była już całkowicie objęta ogniem. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne od razu przystąpili do działań. Rozwinięto linie gaśnicze i rozpoczęła się walka z płomieniami.

Niestety po ugaszeniu pożaru potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. W spalonym samochodzie strażacy ujawnili zwęglone zwłoki człowieka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że znajdowały się one na miejscu pasażera. Nieznana jest ani płeć, ani wiek. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok.

O tragicznym pożarze powiadomiono policję. Na miejscu zjawili się między innymi funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, biegły z zakresu pożarnictwa oraz prokurator. Teraz to oni będą ustalać wszystkie szczegóły i okoliczności pożaru. Muszą też znaleźć odpowiedź na przykład na pytanie, czy w pojeździe znajdowała się jeszcze jakaś osoba.

Przeczytaj też: Wybuch paczki w Siecieborzycach. Najciężej ranna straciła dłoń i może stracić wzrok (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u