Słońsk: Zatrzymali auto, w którym była marihuana. Później ujęli dilera

19 grudzień 2022
Autor: 
Zatrzymali auto, w którym była marihuana. Później ujęli dilera Fot. KPP Sulęcin

Marihuana, mefedron i trzech zatrzymanych. Wśród osób był 21-letni diler, któremu grozi nawet 10 lat więzienia. To efekt działań policjantów z Sulęcina.

Sprawa ma swój początek w ostatnich dniach. Wówczas na terenie gminy Słońsk w powiecie sulęcińskim patrol policji zatrzymał do kontroli samochód osobowy marki Audi. Funkcjonariusze kryminalni zwrócili uwagę na pojazd, bo krążył wokół różnych parkingów, jakby typował auta do kradzieży.

- Funkcjonariusze nadali sygnał do zatrzymania auta. W trakcie kontroli, od razu dało wyczuć się zdenerwowanie kierowcy i pasażera, wobec czego kryminalni przystąpili do przeszukania pojazdu - relacjonuje sierż. sztab. Klaudia Biernacka, rzecznik policji w Sulęcinie.

Wpadło dwóch mężczyzn. Zatrzymano też dilera narkotyków

W trakcie przeszukania we wnętrzu pojazdu ujawniono marihuanę. Kryminalni zatrzymali obu mężczyzn w wieku 31 i 26 lat. Starszy usłyszał już zarzut udzielania środków odurzających, a drugi zarzut posiadania narkotyków oraz przyrządu służącego do jego porcjowania.

Na tym sprawa się jednak nie zakończyła, ponieważ kolejne czynności doprowadziły do 21-letniego dilera. Policjanci zjawili się w jego miejscu zamieszkania, gdzie w wyniku przeszukania ujawniono ponad 150 gramów marihuany oraz mefedronu.

- Ten mężczyzna również został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzuty dotyczące handlu narkotykami oraz posiadania znacznej ilości substancji i przyrządu do ich porcjowania. Teraz 21-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje sierż. sztab. Biernacka.

Przeczytaj też: Wybuch paczki w Siecieborzycach. Najciężej ranna straciła dłoń i może stracić wzrok (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u