Święta Bożego Narodzenia. Lubuska policja zapowiada wzmożone kontrole!

23 grudzień 2022
Autor: 
Święta Bożego Narodzenia. Lubuska policja zapowiada wzmożone kontrole! Redakcja/Archiwum

Policjanci będą dbali o bezpieczeństwo na lubuskich drogach podczas Świąt Bożego Narodzenia. Do dyspozycji kierowców będzie 200 funkcjonariuszy drogówki!

Lubuscy policjanci prowadzą wzmożone działania na drogach w naszym regionie. Akcja skupia się na zapewnieniu bezpieczeństwa kierowcom oraz pieszym podczas Świąt Bożego Narodzenia. Funkcjonariusze pojawią się nie tylko na głównych arteriach, ale także na drogach powiatowych i gminnych. Należy spodziewać się wzmożonych kontroli stanu trzeźwości oraz prędkości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

W Zielonej Górze wreszcie zawitała zima! Zaśnieżone miasto w słonecznych promieniach wygląda niesamowicie! ...

Bez taryfy ulgowej

Policjanci stawiają sprawę jasno - żadnej taryfy ulgowej dla piratów drogowych. Funkcjonariuszy z drogówki będą wspierać koledzy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji. - Wspólna praca ma zapewnić, że kierowcy spokojnie i z dużym komfortem będą mogli poruszać się po drogach województwa lubuskiego, mogąc liczyć na wsparcie mundurowych oraz cenne porady i wskazówki - podaje podinsp. Marcin Maludy, Rzecznik Prasowy Lubuskiej Policji. 

W ubiegłym roku na lubuskich drogach doszło do 2 wypadków, w których ranne zostały łącznie trzy osoby. Policjanci zatrzymali też 15 nietrzeźwych kierowców. - Niech na drogach nad emocjami i bezmyślnością górę weźmie zdrowy rozsądek, przewidywalność i kultura, która na pewno przełoży się na komfort jazdy - dodaje podinsp. Marcin Maludy.

Czytaj także - Fikcyjny lekarz oszukał kolejną osobę z Zielonej Góry. Seniorka straciła 30 tysięcy złotych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u