Poszukiwany listem gończym mężczyzna wpadł, bo szedł złą stroną jezdni!

23 grudzień 2022
Autor: 
Poszukiwany listem gończym mężczyzna wpadł, bo szedł złą stroną jezdni! Lubuska Policja

Poszukiwany listem gończym mężczyzna wpadł, ponieważ szedł nieprawidłową stroną jezdni. Teraz spędzi święta za kratami!

We wtorek, 20 grudnia policjanci sulęcińskie drogówki patrolowali ulice powiatu. W miejscowości Grochów mundurowi zauważyli mężczyznę, który poruszał się nieprawidłową stroną jezdni. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać mężczyznę do kontroli, jednak ten na ich widok rzucił się do ucieczki w kierunku zagajnika.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Policyjny pościg

Policjanci ruszyli w pieszy pościg. Mężczyzna próbował zgubić mundurowych w gęstym lesie, jednak po kilkuset metrach został złapany. 33-latek przyznał się policjantom, że jest poszukiwany i uciekał, ponieważ nie chciał spędzić świąt w więzieniu. 

W towarzystwie mundurowych pojechał prosto do zakładu karnego - podaje sierż. sztab. Klaudia Biernacka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Czytaj także - Święta Bożego Narodzenia. Lubuska policja zapowiada wzmożone kontrole!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u