Zielona Góra: Pijana dentystka przyjmowała pacjentów. Interweniowała policja!

28 grudzień 2022
Autor: 
Zielona Góra: Pijana dentystka przyjmowała pacjentów. Interweniowała policja! Redakcja

Pijana dentystka przyjmowała pacjentów podczas świątecznego dyżuru. W gabinecie pojawiła się policja!

Wszystko wydarzyło się podczas drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, w poniedziałek 26 grudnia. Dentystka pełniła dyżur w ramach doraźnej pomocy stomatologicznej w gabinecie dentystycznym przy ulicy Morelowej w Zielonej Górze. Kobieta przyjmowała pacjentów m.in. z bólami zębów i opuchlizną, czyli w stanach nagłych. Niestety stan lekarki wzbudził podejrzenie jednego z pacjentów, który postanowił wezwać policję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Samorządowcy KO liczą na zmianę w fotelu prezydenta Zielonej Góry

Pijana dentystka

- Policjanci po przyjechaniu na miejsce stwierdzili, że pani stomatolog jest nietrzeźwa. Badanie wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.


Zobacz materiał wideo: Zielona Góra: Pijana dentystka przyjmowała pacjentów. Interweniowała policja!


Pacjenci zostali poproszeni o opuszczenie gabinetu. Pacjent, który wzywał patrol został przesłuchany. Sprawą zajmuje się obecnie Komisariat I Policji na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Prowadzone jest postępowanie z art. 70 Kodeksu wykroczeń, za co grozi kara grzywny lub aresztu. 

Dodatkowo rozważane jest wszczęcie postępowania z art. 160 Kodeksu karnego, czyli narażenie na niebezpieczeństwo, za co grozi kara więzienia nawet do 5 lat.

Czytaj także - Żary: Zabójstwo w Wigilię. Nie żyje 38-latek. Sprawca trafił do aresztu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u