Sulechów: 18-latek nie opanował Audi i przejechał przez środek ronda. Dostał mandat!

10 styczeń 2023
Autor: 
Sulechów: 18-latek nie opanował Audi i przejechał przez środek ronda. Dostał mandat! Fot. Gmina Sulechów

Młody kierowca nie opanował pojazdu i przejechał przez środek ronda. 18-latek dostał od policji surowy mandat i punkty karne!

Wszystko wydarzyło się w piątek, 6 stycznia na rondzie Piłsudskiego w Sulechowie. Młody mężczyzna jadący Audi z nadmierną prędkością, nie zdołał opanować pojazdu i przejechał nim przez środek ronda niszcząc przy tym świąteczne dekoracje. Całe zdarzenie nagrała kamera miejskiego monitoringu a sprawą zajęli się strażnicy miejscy.

Sulechowscy strażnicy przekazali sprawę do policji. Funkcjonariusze szybko ustalili właściciela pojazdu, którym okazał się 18-letni mieszkaniec Sulechowa.  Młody mężczyzna w związku z niedostosowaniem prędkości do warunków ruchu oraz spowodowaniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym otrzymał mandat w wysokości 1200 złotych, oraz 10 punktów karnych. 

Czytaj także - Nietrzeźwy kierowca ciężarówki zatrzymany na autostradzie A2. "Przyznał, że wypił kilka piw"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u