Zderzenie dwóch samochodów na S3 pod Nową Solą. Jedna osoba trafiła do szpitala!

16 styczeń 2023
Autor: 
Zderzenie dwóch samochodów na S3 pod Nową Solą. Jedna osoba trafiła do szpitala! Redakcja/Archwium

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Nową Solą. Jedna osoba trafiła do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu.

W poniedziałek, 16 stycznia około godziny 11:30 na węźle trasy S3 Nowa Sól-Zachód doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen oraz Mitsubishi. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze, które w początkowej fazie działań zablokowały ruch w kierunku Zielonej Góry.

Wypadek S3 Nowa Sól

- Kobieta kierująca Volkswagenem zmieniając pas ruchu zajechała drogę prawidłowo jadącemu mężczyźnie w Mitsubishi - podaje mł. asp. Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. Pojazd zderzyły się i poszkodowana została 32-letnia sprawczyni zdarzenia. 37-letni kierujący Mitsubishi nie odniósł obrażeń.

Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przechodzi obecnie szczegółowe badania. Policjanci po otrzymaniu wyników określą, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy wypadek. Obecnie w miejscu zdarzenia zablokowany jest lewy pas w kierunku Zielonej Góry, mogą występować utrudnienia w ruchu. 

Czytaj także - GDDKiA Zielona Góra doświetli przejścia dla pieszych w Lubuskiem. Sprawdź, gdzie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u