Nocny pożar drewnianego domu pod Słubicami. "Straty materialne są znaczne" (ZDJĘCIA)

20 styczeń 2023
Autor: 
Nocny pożar drewnianego domu pod Słubicami. "Straty materialne są znaczne" KP PSP Słubice

Nocny pożar drewnianego budynku mieszkalnego w Starych Biskupicach pod Słubicami. W akcji 5 zastępów straży pożarnej!

W piątek, 20 stycznia w godzinach nocnych doszło do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego w Starych Biskupicach pod Słubicami. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Słubicach oraz  z jednostek OSP w Golicach i Kowalowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

Pożar domu

Do zaprószenia ognia doszło najprawdopodobniej na poddaszu budynku, pożar błyskawicznie zaczął się rozprzestrzeniać. Przed przyjazdem pierwszy zastępów pożarem było objęte cale poddasze budynku, ogień wychodził już także na zewnątrz. Ruszyła akcja gaśnicza.

Strażacy działający w zadymieniu pracowali w aparatach powietrznych. Działania gaśnicze oraz późniejsze dogaszanie i rozbiórka strawionych przez ogień elementów budynku trwały blisko 4 godziny.

- W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, jednakże straty materialne są znaczne - podaje bryg. Michał Borowy, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach. 

Czytaj także - Nowy samochód gaśniczy w OSP Skwierzyna. Kosztował blisko 1,3 miliona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u