Ciężarówka wjechała do rowu na trasie S3 pod Zieloną Górą!

30 styczeń 2023
Autor: 
Ciężarówka wjechała do rowu na trasie S3 pod Zieloną Górą!

Samochód ciężarowy wypadł z jezdni na trasie S3 pod Zieloną Górą i wjechał do rowu. 

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 30 stycznia około godziny 6:15 na trasie S3 pod Zieloną Górą. Kierowca samochodu ciężarowego przewożącego cement jechał w kierunku Sulechowa. Nagle kawałek za węzłem Zielona Góra - Północ stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi i przecinając bariery energochłonne wpadł do rowu. 

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 2 przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze, patrol policji oraz pojazd służby drogowej. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

Utrudnienia S3

Ciężarówka podróżował tylko kierowca. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Obecnie na trasie S3 nie występują większe utrudnienia związane z tym zdarzeniem, jednak w najbliższych godzinach pojazd będzie trzeba wyciągnąć z rowu na jezdnię, a następnie go odholować. Wówczas służby mogą częściowo zablokować ruch na trasie.

Czytaj także - Niemowlak miał problemy z oddychaniem. W akcji śmigłowiec LPR oraz straż pożarna!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u