Zaginął Bolesław W. spod Żagania. 60-latka szuka już policja

31 styczeń 2023
Autor: 
Zaginął Bolesław W. spod Żagania. 60-latka szuka już policja Fot. KPP Żagań

Zaginął Bolesław W. 60-latek wyszedł z domu w miejscowości Rudawica i przepadł bez śladu. Policja w Żaganiu szuka mężczyzny i prosi o pomoc.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 30 stycznia. Około godziny 16:00 mieszkający w Rudawicy (gmina Żagań) Bolesław W. opuścił swoje miejsce zamieszkania i udał się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory mężczyzna cały czas nie wrócił do domu. Nie nawiązał także żadnego kontaktu z rodziną.

Widziałeś 60-latka? Poinformuj policję

Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu prowadzi już poszukiwania mężczyzny. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

W chwili zaginięcia 60-latek był ubrany w granatowe klapki gumowe oraz ciemnoszare spodnie robocze z elementami odblaskowymi i odciętymi szelkami. Miał też na sobie ciemnozieloną bluzę polarową.

- Osoby, które widziały mężczyznę odpowiadającego rysopisowi, prosimy o kontakt osobisty w jednostce policji lub telefoniczny pod numerem 47 793 72 11, albo 112 - apeluje sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Oszustwo "na pracownika wodociągów". 67-latek ukradł seniorce kilka tysięcy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u