Zderzenie dwóch pojazdów na DW282 w Zielonej Górze!

31 styczeń 2023
Autor: 
Zderzenie dwóch pojazdów na DW282 w Zielonej Górze!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby!

We wtorek, 31 stycznia około godziny 15:30 na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w zielonogórskim Nowym Kisielinie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Dacia i Citroen. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Kolizja Zielona Góra

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Citroenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył osobowej Dacii. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wycieki substancji ropopochodnych z rozbitych pojazdów. 

Wkrótce czynności będą prowadzić policjanci. Funkcjonariusze ustalą dokładny przebieg oraz okoliczności tego zdarzenia. Ruch na Drodze Wojewódzkiej numer 282 odbywa się wahadłowo, występują utrudnienia! 

To kolejne zdarzenie na tej drodze w ostatnich godzinach. Rano na skrzyżowaniu z ulicą Syrkiewicza doszło do zderzenia autobusu z samochodem osobowym. Wówczas cztery osoby trafiły do szpitala, szczęśliwie nie doznały poważniejszych obrażeń.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u