Roczne dziecko poparzone kawą w Sulechowie. W akcji śmigłowiec LPR

01 luty 2023
Autor: 
Roczne dziecko poparzone kawą w Sulechowie. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/archiwum

Groźne zdarzenie w Sulechowie. Pomocy medycznej potrzebowało dziecko poparzone kawą. Na miejsce wysłano m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w środowe przedpołudnie, 1 lutego, tuż przed godziną 11:00. W budynku przy ulicy Kamiennej w Sulechowie doszło do groźnego zdarzenia z udziałem rocznego dziecka.

- Maluch został poparzony kawą - relacjonuje Justyna Sochacka, rzecznik Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poparzone dziecko trafiło do szpitala

Do akcji wysłano załogę LPR Zielona Góra. Na miejscu zjawił się również zastęp Państwowej Straży Pożarnej, który zabezpieczał miejsce lądowania śmigłowca HEMS. W międzyczasie pod wskazany adres dojechał jeszcze naziemny, podstawowy zespół pogotowia ratunkowego.

Poszkodowane dziecko po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych na miejscu zdarzenia zostało przewiezione ambulansem do szpitala w Zielonej Górze. Podczas transportu opiekował nim się lekarz z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Przeczytaj też: Doprowadził do kolizji, uciekł i porzucił auto w Świdnicy pod Zieloną Górą. Trwają poszukiwania (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u