Osobówka uderzyła w bariery na trasie S3 pod Zieloną Górą!

01 luty 2023
Autor: 
Osobówka uderzyła w bariery na trasie S3 pod Zieloną Górą!

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują już policjanci. Występują utrudnienia w ruchu!

W środę, 1 lutego około godziny 11:20 na trasie S3 w rejonie węzła Zielona Góra-Północ kierujący samochodem osobowym marki Skoda najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Pojazd ma mocno rozbity przód oraz tył.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Utrudnienia S3

Czynności na miejscu kolizji prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Ruch w kierunku Sulechowa odbywa się jednym pasem.

Możliwe jest również tymczasowe wstrzymanie ruchu w kierunku Sulechowa, ponieważ za węzłem Zielona Góra-Północ wciąż trwają czynności zmierzające do wyciągnięcia samochodu ciężarowego, który dwa dni temu zjechał do rowu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u