Poważny wypadek koło Świebodzina. Cztery osoby zostały ranne. Wezwano śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

03 luty 2023
Autor: 
Poważny wypadek koło Świebodzina. Cztery osoby zostały ranne Fot. KP PSP Świebodzin

Wypadek koło Świebodzina. Cztery osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

Zgłoszenie wpłynęło do świebodzińskich służb ratowniczych w piątek, 3 lutego, tuż po godzinie 13:00. Na trasie Ołobok - Łąkie (gmina Skąpe) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zderzyło się BMW oraz Audi.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW nie opanował pojazdu i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z Audi - relacjonuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Cztery osoby ranne

Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej ze Świebodzina oraz zastęp z jednostki OSP Skąpe. Przybyły także dwa zespoły pogotowia ratunkowego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- W wyniku wypadku poszkodowane zostały łącznie cztery osoby. Dwie osoby przewieziono do szpitala w Świebodzinie a dwie zostały zabrane do szpitala w Zielonej Górze - informuje asp. Ruciński.

Wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku ustalają już policjanci. Droga Ołobok - Łąkie jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Zabiła Mariana M., a ciało wrzuciła do Odry. Straż pożarna szuka ciała ofiary


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u