Krosno Odrz.: Chciał zainwestować w internecie. Stracił ćwierć miliona złotych!

04 luty 2023
Autor: 
Krosno Odrz.: Chciał zainwestować w internecie. Stracił ćwierć miliona złotych! Redakcja/Archiwum

Oszustom znów udało się wyłudzić pieniądze. Tym razem w możliwość szybkiego zarobku przez internet uwierzył mieszkaniec powiatu krośnieńskiego!

Mieszkaniec powiatu krośnieńskiego podczas przeglądania stron internetowych zauważył reklamę inwestycji. Zainteresowany 35-latek postanowił dokładnie sprawdzić ofertę i wszedł na stronę, gdzie zobaczył dużo pozytywnych opinii. Zachęcony pozytywnymi komentarzami mężczyzna postanowił zainwestować, wówczas skontaktowali się z nim oszust.

Zainwestował u oszustów

W krótkim czasie 35-latek otrzymał linki do stron internetowych oraz kod do weryfikacji dzwoniącego konsultanta. Przyszły inwestor rozmawiał z oszustem, w trakcie rozmowy przedstawione zostały mu wykresy oraz propozycje, w co warto inwestować. 35-latek został poproszony o instalację aplikacji. Niczego niepodejrzewający mężczyzna wykonywał wszystkie polecenia oszusta.

- Po tygodniu usłyszał, że osoba, która z nim współpracowała musi jechać się doszkolić i zastąpi ją szef działu - opisuje kom. Justyna Kulka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Po rozmowach z szefem działu 35-latek przelał na dodatkowe konto 60 tys. złotych. Dodatkowo mężczyzna wziął pożyczkę. Ostatecznie wszystkie pieniądze zniknęły z konta inwestora. Łącznie 35-latek stracił 240 tys. złotych! Sprawą zajmuje się krośnieńska policja.

Czytaj także - Enea Zastal BC Zielona Góra - Arriva Twarde Pierniki Toruń. Zielonogórzanie wygrali (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u