Wypadek na trasie S3 pod Nową Solą. Droga jest zablokowana!

08 luty 2023
Autor: 
Wypadek na trasie S3 pod Nową Solą. Droga jest zablokowana! Redakcja/Archiwum

Dwa pojazdy zderzyły się na trasie S3 pod Nową Solą. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany!

W środę, 8 lutego około godziny 21:45 na trasie S3 w rejonie miejscowości Lasocin pod Nową Solą doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Wypadek S3 Nowa Sól

W wyniku zderzenia dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala, gdzie przechodzą szczegółowe badania. Czynności na miejscu wypadku prowadzą nowosolscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. 

Ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany. Objazd prowadzony jest Drogą Wojewódzką numer 333 od węzła Nowa Sół - Południe do węzła Nowa Sól - Zachód. Utrudnienia mogą potrwać do północy. 

Czytaj także - Wypadek na autostradzie A2 w Lubuskiem. Poszkodowane dwie osoby, w tym roczne dziecko


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u