Pożar domu od przewodu kominowego (ZDJĘCIA)

14 wrzesień 2016
Autor: 
Zdjęcia OSP Świdnica

W środę (14.09) po godz. 21.00 doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Grabowcu.

Pożarem objęty został dach budynku i poddasze. Prawdopodobnie ogień pojawił się od komina. Na szczęście żywioł nie rozprzestrzenił się na inne kondygnacje, zniszczeniu uległa niewielka część dachu wokół komina. 

Właściciel ugasił ogień przed przybyciem na miejsce pierwszych straży pożarnych. Strażacy musieli już tylko zająć się dogaszaniem. Do zdarzenia zadysponowano Ochotniczą Straż Pożarną ze Świdnicy, dwa zastępy z Koźli oraz dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z  Zielonej Góry (w tym drabinę, która nie została użyta).

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u