Poważny wypadek na krajowej "32" pod Gubinem. Auto uderzyło w drzewo. W akcji śmigłowiec LPR

23 luty 2023
Autor: 
Wypadek na krajowej "32" pod Gubinem. Auto uderzyło w drzewo Fot. KPP Krosno Odrzańskie

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. Samochód osobowy roztrzaskał się o drzewo. Jedna osoba została ranna. Droga jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w czwartkowe przedpołudnie, 23 lutego, tuż po godzinie 9:20.

Na 6-kilometrze krajowej "32" w rejonie Gubina kierujący samochodem osobowym marki BMW zjechał z trasy i uderzył w drzewo. Na koniec pojazd wylądował na boku. Zdarzenie miało miejsce na wysokości miejscowości Dobrzyń.

Jedna osoba poszkodowana

Do akcji wyruszyły trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Gubina, naziemny zespół pogotowia oraz patrole policji. Wysłano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Samochodem podróżowała tylko jedna osoba, która została ranna. Siła zderzenia była na tyle mocna, że kierowca został uwięziony w roztrzaskanym samochodzie. Aby wykonać do niego dostęp, strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Następnie po opatrzeniu przez medyków około 30-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Doznał on poważnych obrażeń.

Wypadek na DK32 - droga zablokowana

Wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku ustalają teraz policjanci z drogówki. Droga krajowa nr 32 w miejscu wypadku jest zablokowana. Objazd przez Gubin. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 12:00.

Przeczytaj też: Pożar pod Gorzowem. Płonął budynek. Ogień gasiło 12 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u