Fatalne warunki do jazdy na DK32 między Zieloną Górą a Krosnem Odrzańskim!

27 luty 2023
Autor: 
Fatalne warunki do jazdy na DK32 między Zieloną Górą a Krosnem Odrzańskim! Fot. Magdalena Siwicka

Fatalne warunki do jazdy na Drodze Krajowej numer 32 między Zieloną Górą a Krosnem Odrzańskim. 

Zima znów zaskoczyła drogowców? Droga Krajowa numer 32 między Zielona Górą a Krosnem Odrzańskim jest dosłownie oblodzona. Niektóre pojazdy mają problem z podjechaniem pod wzniesienie na odcinku Dąbie - Pław. Na trasę wyjechały już pługopiaskarki, jednak z racji na wzmożony ruch udrożnienie przejazdu może jeszcze chwilę zająć.

Utrudnienia DK32

Obecnie przejazd 11-kilometrowym odcinkiem Drogi Krajowej numer 32 z Dąbia do Leśniowa Wielkiego zajmuje około 40 minut. Na trasie nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego, wszystko spowodowane jest przez lokalną śliskość nawierzchni spowodowaną opadami śniegu i oblodzeniem. 

Udrożnieniem ruchu na trasie zajmuje się już zarządca drogi. Noga z gazu!

Czytaj także - Jechał ciężarówką z niesprawnymi hamulcami. Pojazd dwa dni wcześniej przeszedł przegląd...


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u