Czołówka na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Jedna osoba trafiła do szpitala!

27 luty 2023
Autor: 
Czołówka na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Jedna osoba trafiła do szpitala!

Dwa samochody zderzyły się czołowo na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W poniedziałek, 27 lutego około godziny 8:30 na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Audi i Volkswagen. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego o patrol policji.

Wypadek DK27 Nowogród Bobrzański

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi wyprzedzał ciąg pojazdów i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem. - Kierująca Volkswagenem trafiła do szpitala w Żarach - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Czynności na miejscu zdarzenia prowadza zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku. Obecnie wszystko zależy od stanu zdrowia poszkodowanej kobiety. Jeśli obrażenia okażą się poważne, zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek. 

Ruch na Drodze Krajowej numer 27 był przez kilkadziesiąt minut całkowicie zablokowany. Obecnie policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. 

Czytaj także - Fatalne warunki do jazdy na DK32 między Zieloną Górą a Krosnem Odrzańskim!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u