Wybuch w kabinie ciężarówki na stacji paliw w Nowym Miasteczku. Ranny kierowca trafił do szpitala!

27 luty 2023
Autor: 
Wybuch w kabinie ciężarówki na stacji paliw w Nowym Miasteczku. Ranny kierowca trafił do szpitala! Fot. OSP Nowe Miasteczko

Wybuch w kabinie ciężarówki zaparkowanej na terenie stacji paliw w Nowym Miasteczku. Kierowca trafił do szpitala!

W niedzielę, 26 lutego około godziny 19:15 doszło do wybuchu w kabinie ciężarówki marki Renault, która była zaparkowana na terenie stacji paliw w Nowym Miasteczku. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Wybuch w kabinie ciężarówki

- Kierujący został zabrany do szpitala. Przyczyna wybuchu nie jest obecnie znana - podaje mł. asp. Justyna Sęczkowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. W wyniku wybuchu doszło do pożaru, który błyskawicznie rozprzestrzenił się po całej kabinie pojazdu. 

W chwili dojazdu pierwszych zastępów straży pożarnej ogień obejmował całą część pasażerską ciężarówki i przechodził do naczepy. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej z wykorzystaniem środka pianotwórczego. W strefie zadymienia strażacy pracowali w apartach powietrznych. 

W wyniku pożaru ciągnik siodłowy całkowicie spłonął. Uszkodzona została także naczepa. 

Czytaj także - Czołówka na DK27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Jedna osoba trafiła do szpitala!

Fot. OSP Nowe Miasteczko


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u